מדריך | מה השלבים לבניית אתר אינטרנט לעסק שלך?

החלטתם לקדם את העסק שלכם ולבנות לו אתר אינטרנט. החלטה מצויינת! אם עד לפני כמה שנים לבניית אתר אינטרנט לעסק היו יתרונות רבים אז היום זה כבר תהליך שהוא חובה לכל בעל עסק

בניית אתר תדמיתי ב- 1,999 ש״ח בלבד

הקיץ התחיל ואיתו כל ההוצאות הנלוות מחופשות לטיולים או סתם ביקורים תכופים בבריכה עם הילדים, ולכן אנו ב- DJint החלטנו לצאת במבצע קיץ מיוחד שיעזור לכם לבנות אתר תדמיתי לעסק שלכם שיגדיל לכם את החשיפה ובכך להגדיל את ההכנסות.

מנהל הפייסבוק – FaceBot

במהלך בניית האתר שלי, הבנתי שקידום בפייסבוק הוא דבר חשוב שיכול לעזור לי. אבל אין לי זמן לפרסם שם בתדירות קבועה בעצמי, ואני לא מעוניין בהוצאה החודשית הקבועה של מנהל פייסבוק אנושי. מה אפשר לעשות?

למה חשוב לבנות אתר רספונסיבי?

אתרים רספונסיביבים הם הדבר החם בעולם בניית האתרים בשנתיים האחרונות. אך זהו מונח שלרוב רק בעלי מקצוע מבינים ויודעים ליישם, בתור בעל אתר שלא מכיר את התחום, אתה בטח תוהה מה בכלל משמעות המונח הזה והאם זה חשוב שאתר העסק שלך יהיה רספונסיבי?

אחסון אתרים, איך בוחרים ומהי חשיבותו?

אם קוד התוכנה הוא הלב הפועם של האתר שלכם, אז שרת אחסון הוא השלד שמחזיק את הלב הפועם הזה, הוא זה שמחזיק את הכל ביחד. למה זה חשוב? ואיך בוחרים שרת אחסון לאתר?

Shut up and take my money

אתרי מסחר מנקודת מבט הגולש - "זרימת פעולה" באתרים כאלה הוא דבר חשוב כבר בשלב התכנון, בואו להבין מה זה ואיך עושים את זה בצורה הנכונה.

כל מילי שניה נספרת!

רבים נוטים לזלזל בחשיבות זמן טעינת האתר, אך זמן טעינת אתר הוא פרמטר חשוב מאוד בהרבה דברים, תשאלו את אמאזון, אתם יודעים כמה הם מפסידים על כל שניית עיכוב בזמן עליית האתר שלהם?

חצי דרך היא לא בהכרח הדרך הקצרה ביותר

פוסט זה בא לדון בעניין המערכות המוכנות והחסרון בשימוש במערכת מוכנה לעומת מערכת מותאמת אישית מקודת מבט המשתמש, קידום האתר וביצועים.