מדריך | מה השלבים לבניית אתר אינטרנט לעסק שלך?

החלטתם לקדם את העסק שלכם ולבנות לו אתר אינטרנט. החלטה מצויינת! אם עד לפני כמה שנים לבניית אתר אינטרנט לעסק היו יתרונות רבים אז היום זה כבר תהליך שהוא חובה לכל בעל עסק.

במדריך זה נפרט לכם, שלב אחר שלב, איך להקים אתר אינטרנט מוצלח לעסק שלכם, שיגדיל את החשיפה את העסק שלכם וימתג את העסק שלכם בצורה הרבה יותר איכותית.

 

 

מה חשיבותו של אתר אינטרנט לעסק שלכם?

  1. הגדלת החשיפה לעסק שלכם

היום אנו חיים בעידן שבו כל מה שאנחנו צריכים נמצא במרחק חיפוש אחד בגוגל. ניקח לדוגמא זוג צעיר שעומד להתחתן ורוצה לחפש צלם לחתונה והם לא מכירים צלם כזה, אז אחד הדברים הראשונים שהזוג הזה יעשה זה יהיה לחפש ״צלם חתונות״ בגוגל. אם אתם צלמי חתונות ואין לכם אתר אז זה עוד לקוח שהתבזבז.

  1. מיתוג איכותי יותר של העסק שלכם

נחזור לזוג הצעיר שלנו, נגיד והזוג הזה כן שמע על העסק שלכם לפני כן, אבל הוא מחליט בכל זאת לחפש צלם חתונות בגוגל. הזוג יקבל אתרים של צלמים אחרים, וכשלקוח רואה שלעסק יש אתר אינטרנט הלקוח אוטומטית מקבל הרגשה של מותג איכותי יותר ושזה עסק שאפשר לסמוך עליו. בכל זאת מדובר בעסק שהשקיע ובנה אתר והציג את העבודות שלו באתר. בסבירות גבוה הזוג יבחר בצלם שהוא גלש באתר האינטרנט שלו וראה את העבודות שלו, למרות שהוא הכיר אותם לפני כן. עוד לקוח מבוזבז.

  1. הצגת תיק עבודות

תמונה אחת שווה אלף מילים - אם לא יותר. לקוח פוטנציאלי שיכנס לאתר שלכם ויראה עבודות שעשיתם ויתרשם אוטומטית יבחר בכם. לכן אנו מציעים ללקוחות שלנו להוסיף לאתר גלריה של עבודות.

  1. פניה לקהל יעד יותר ממוקד

הרבה בעלי עסקים טועים ונוטים להסתפק בדף פייסבוק, על פניו זה נראה שזה אכן מספיק ושזה תחליף מצויין לאתר.

דף פייסבוק מבטל לכם אוטומטית את שני היתרונות הראשונים באתר, הגדלת החשיפה ומיתוג איכותי. אם אתם מסתפקים בדף פייסבוק, גם אם מדובר בדף פייסבוק מוצלח עם הרבה עוקבים, אתם מפספסים קהל יעד ממוקד ואיכותי יותר, הרי כשלקוח פוטנציאלי מחפש בגוגל ״צלם חתונות״ זה לקוח שממוקד ויודע בדיוק מה הוא מחפש.

לעומת זאת, לרוב חשיפה בפייסבוק היא חשיפה ״ניטרלית״, ז״א שלרוב מדובר באנשים שנתקלו בדף שלכם במקרה, למשל בזמן גלילה יומית בפיד של הפייסבוק. בסבירות גבוהה מדובר בבנאדם שהתרשם מהדף שלכם אך לא מחפש את השירות שלכם.

טענה נוספת שבעלי עסקים מעלים היא שדף הפייסבוק שלהם גם מופיע בגוגל ובכך בעצם הם מרוויחים את המיתוג האיכותי. כמובן שמדובר בטענה שגויה, משום שלרוב דפי פייסבוק של בעלי עסקים לרוב מקודמים בגוגל אך ורק בביוטיי חיפוש של שם העסק. למשל אם לעסק שלכם קוראים ״אורות - צילומי חתונה״, אז כנראה שדף הפייסבוק שלכם יופיע בגוגל רק בביוטיי חיפוש שמכילים את שם העסק שלכם, ולא בביוטיים גנרים כמו ״צלם חתונות״.

כמו כן, לקוחות פוטנציאלים לא מתרשמים מקיום דף פייסבוק לעסק כמו שהם יתרשמו במידה ויהיה לכם אתר.

מה השלבים לקבלת אתר אינטרנט לעסק?

בעלי עסקים רבים נוטים להמנע מבניית אתר מהסיבוך הכרוך בבניית אתר, כאשר זה נכון חלקית, כי זה תלוי איפה אתם מחליטים לבנות את האתר.

אנו מאמינים שבניית אתר לעסק זה לא תהליך שאמור להיות מפחיד ולא מסובך, ולכן דאגנו לפשט לכם את זה כמה שיותר.

  1. הבנת העסק, הדרישות והציפיות

נציג מטעמנו ידאג ליצור אתכם קשר, לשמוע קצת על העסק שלכם, לעזור לכם לגבש דרישות וציפיות. לרוב מדובר בתהליך שלא לוקח יותר משעה וניתן לעשות אותו טלפונית, גם בשעות הערב כשיש פחות לחץ בעבודה.

  1. הצגת עיצוב דוגמא לאתר

שקיבלנו את כל המידע הדרוש, נדאג להתאים עיצוב בשבילכם ולהציג לכם אותו. במידה וימצא חן בעינייכם נוכל להמשיך לשלב הבא. אם לא נדאג להתאים לכם עיצוב אחר שעד שימצא חן בעיניכם.

כמובן שכל העיצובים הם עיצובים רספונסיבים שבנויים בצורה מתאימה למובייל כך שגם אם לקוחות פוטנציאלים יגלשו לאתר שלכם באמצעות הטלפון הנייד הם יקבלו גרסה המותאמת למסך הקטן היותר של הטלפון.

  1. בניית האתר

קיבלנו מכם את כל המידע הנחוץ והתאמנו עיצוב לאתר שלכם שמצא חן בעיניכם, כעת אנו ניגשים לעבודה שלנו ובונים לכם את האתר, מדובר בתהליך שלוקח לרוב בין שבועיים לחודש וחצי. לאורך כל הדרך תהיה לכם גישה לאתר שבבנייה כדי שתוכלו להתרשם מההתקדמות ומהנראות של האתר, ובכדי שתוכלו לשלוח הערות במידה ויש.

  1. הצגת האתר והתאמות

לאחר שאנו מסיימים לבנות את האתר, נציג לכם אותו בכדי שתוכלו להתרשם ולתת לנו הערות או דרישות לשינויים והתאמות. במידה ותהיה דרישה כזאת אנו נדאג לבצע את כל השינויים במהירות שיא על מנת להציג לכם שוב את האתר לאחר השינויים.

בשלב זה נציג לכם גם איך אתם יכולים לנהל את האתר, כמו איך להוסיף דפים, איך לענות לפניות יצירת קשר, איך להוסיף תמונות לגלריה וכו׳.

  1. עליית האתר לאוויר

תתחדשו! הקמתם אתר אינטרנט איכותי לעסק שלכם בתהליך הרבה יותר פשוט וקצר ממה שחשבתם.

 

רוצים לקבל אתר איכותי לעסק שלכם?

תרגישו חופשי לדבר איתנו ולהתייעץ איתנו, נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם לבנות אתר מדהים לעסק שלכם.

אנו זמינים בכמעט כל ערוץ תקשורת אפשרי, בוואטסאפ, בטלגרם, בטלפון, במייל או בטופס יצירת קשר באתר.

אז דברו איתו עכשיו בטלפון 055-9449188 או בטופס צור קשר באתר.

שיתוף:

תגובות