בניית אתר תדמיתי ב- 1,999 ש״ח בלבד

הקיץ התחיל ואיתו כל ההוצאות הנלוות מחופשות לטיולים או סתם ביקורים תכופים בבריכה עם הילדים, ולכן אנו ב- DJint החלטנו לצאת במבצע קיץ מיוחד שיעזור לכם לבנות אתר תדמיתי לעסק שלכם שיגדיל לכם את החשיפה ובכך להגדיל את ההכנסות.

איך בונים אתר תדמיתי לעסק?

אנו מבינים את החשש של רוב בעלי העסקים מתחום בניית האתרים, חשש שנובע מחוסר ידע ושליטה בתחום, ולכן אנו ב- DJint החלטנו לפשט את התהליך כמה שיותר. מדובר בתהליך מאוד פשוט של הבנת הצרכים שלכם מהאתר, הבנת העסק שלכם, ותיאום העיצוב והנראות של האתר כדי שיהיה לשביעות רצונכם. לאחר קבלת הדרישות אנו מיד נתחילים בתהליך בניית האתר ולאורך כל תהליך הבניה האתר שלכם יהיה נגיש בכתובת זמנית שתוכלו לראות ולהתרשם מההתקדמות, מהעיצוב ומהפונקציונליות. כמובן שלארוך כל הדרך תוכלו לספק פידבק והערות ואנו נדאג ליישם אותם.

איך מקבלים את מבצע הקיץ - אתר תדמיתי ב- 1,999 ש״ח?

מאוד פשוט, כל מה שצריך לעשות כדי לקבל את מבצע הקיץ זה לוודא שעשיתם לנו לייק בדף הפייסבוק שלנו, במידה ואתם ברשימת האנשים שעשו לנו לייק לדף אתם אוטומטית זכאים למבצע.

נשמע טוב, איך מתחילים?

מצויין! כל מה שנשאר לעשות עכשיו זה לדבר איתנו, הדרך הנוחה ביותר לדבר איתנו היא בצ׳אט של הפייסבוק או בטופס יצירת קשר באתר, ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם!

תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר גם בטלפון 055-9449188

שיתוף:

תגובות

אתר תדמית

חזי, יום שני, 29 ביולי 2019, 13:34
כולל קידום בגוגל?
קידום אתר תדמית
DJint Solutions, יום שני, 29 ביולי 2019, 14:00
המערכת הייחודית שבנינו מאפשרת לאתר להתקדם בגוגל ללא התערבות גורם אנושי. אם תרצה מעבר לזה או לשמוע פרטים נוספים אתה מוזמן ליצור איתנו קשר